Şişli Elektrikçi

Şişli İstanbul Elektrikcin

Tıkla Ara

05380827428

Şişli Elektrik Ustaları

Şişli elektrikçi ihtiyaçlarına ve tüm İstanbul semtleri için elektrikçi arayışına en hızlı ve en etkili şekilde cevap veren firmamız, elektrik arıza, bakım, onarım ve tamirat işlerinde uzman olan elektrikçileri ile en kaliteli ve en güvenilir hizmeti en ekonomik fiyatlarla sunmaktadır. Elektrik sorunları ve elektrikle ilgili tüm konularda profesyonel çözümleri ile en hızlı ve en güvenilir hizmeti sunan ustalarımız, ev ve iş yerlerinde yaşanan tüm elektriksel sorunları kökünden halletmektedir.

Hizmet Alanlarımız

-Yüksek gerilim hattı, orta gerilim pano kurulumu, santral kablosu çekme ve telefon arızaları
-Otomasyon sistemleri ve kompanze elektrik panosu kurulumu
-Bina elektrik tesisatı döşeme
-Görüntülü diafon sistemleri
-Alçak, orta ve yüksek gerilim elektrik kablolama
-Topraklama hat çekimi ve paratoner kurulumu
-Yangın ve alarm sistemleri kurulumu
-Uydu kurulumu, uydu güncelleme, çanak anten kurulumu ve düzeltme
-Güvenlik sistemleri kurulumu
-ADSL, cat5, cat6 kablo ve internet arızaları
-Her çeşit elektrik malzeme yenileme
-Avize montajı
-Aplik montajı

Günümüz teknoloji çağında elektriğin kullanım alanları düşünüldüğünde ne kadar önemli bir enerji kaynağı olduğu çok daha iyi anlaşılmaktadır. Her çeşit elektrik arızasında elektrik sorunlarına hızlı çözüm bulabileceğiniz Şişli elektrikçi ustaları, sektörün en tecrübeli ve en güvenilir ustalarıdır. Birçok sebepten elektrik arızası yaşanır ve talihsizlik durumlarında can ve mal kaybına neden olur.

Elektrik Arıza Nedenleri

-Duy arızaları
-Buvat bağlantı sorunları
-Priz arızaları
-Sigorta arızaları
-Yüksek gerilim
-Elektrik tesisat döşeme hatası
-Gerilim düşüşü
-Akım dengesizliği
-Aşırı ısınma ve kabloların yanması
-Kesici arızaları
-Şebekede yapılan tahribat
-Ampullerin ömrünü doldurması

Genelde kalitesiz malzeme kullanımından kaynaklanan elektrik arızaları Şişli elektrikçi ustaları tarafından kısa sürede halledilmektedir. Sorunu hemen tespit eden ve en kaliteli malzemeleri kullanarak güvenilir ve garantili bir şekilde elektrik problemlerini halleden ustalarımız, 7/24 hizmet sunan tecrübeli ustalardır. İstanbul’un tüm semtlerine hizmet sunmakta olup, müşterilerimize sadece bir telefon uzaklığındadır.

Elektrik arızalarının giderilmesi, tamir ve bakımının yapılması uzmanlık gerektirir. Elektrik hata kabul etmeyen bir enerji olup, bilinçsizce yapılan müdahalelerde can ve mal kaybına neden olabilir. Bu nedenle mutlaka işinin ehli bir elektrik ustası çağrılmalı, sıradan elektrikçilere güvenilmemelidir. Büyük küçük tüm projeleri başarılı bir şekilde bitiren ustalarımız, aydınlık ve elektrik kesintisiz günler geçirmeleri için müşterilerine garantili bir hizmet sunmaktadır. Elektrik arızalarının giderilmesi ertelenemez.

Ev ve iş yerlerinde kullanılan elektrikli cihazlar düşünüldüğünde elektriklerin kesilmesi ile hayatın durması normaldir. Caddeler, sokaklar elektrikle aydınlanmakta, iş yerlerinde makineler elektrikle çalışmakta, evde tüm beyaz eşya ve elektronik cihazlar elektrik olmadan durmaktadır. Makine ve beyaz eşya kullanmanın yanında elektrik hayatı güzelleştiren ve renklendiren bir enerjidir. Led aydınlatmalar, vitrin aydınlatmaları, havuz, bahçe ve daha birçok mekan süslemeleri elektrikle yapılmaktadır. Kesintisiz bir elektrik tesisatı için her türlü arızada firmamızı arayabilir, her zaman aydınlık günler yaşayabilirsiniz.