Fatihte Elektrikçi

Fatih Elektrikçi 7/24 Elektrikçi Hizmeti

İstanbul’da başta Fatih olmak üzere tüm ilçelere elektrik hizmeti sunan firmamız, acil elektrikçi ihtiyaçlarında 7/24 elektrikçi ustası hizmeti sunan güvenilir ve tecrübeli bir firmadır. Fatih’te elektrik ustası aradığınızda bir telefonla adresinize geliyor ve tüm elektrik arıza ve bakımlarınızı yapıyoruz. İşinin ehli ustalarımızla elektrik arızalarınız kısa sürede giderilir ve tüm elektrik işleriniz halledilir.

Elektrik tamir bakımı ve sistem kurulması tecrübe isteyen bir iştir. Fatih elektrikçi firması olarak diyafon sistemlerinden alarm sistemlerine, yangın sistemleri ve gaz dedektörlerinden güvenlik kameraları ve hidrafor sistemlerine kadar her konuda uzman olan elektrikçi ustalarımızla en kaliteli hizmeti en ekonomik fiyatlarla sunuyoruz.

Sistem Olarak Hizmetler
– Yangın Sistemleri
– Otomasyon Sistemleri
– Alarm Sistemleri
– Güvenlik Kamera Sistemleri
– Hidrafor Sistemleri
– Ofis Elektrik Sistemleri

Bölüm Olarak Hizmetler
– Gaz Dedektörleri
– İnternet ve Telefon Arızaları
– Uydu Cihazı Kurulum
– Pano ve Kompanze Pano Kurulum
– Paratonel Kurulum
– Arıza Ofis Aydınlatma
– Kablolama ve Kablolama Tava Kurulum
– Topraklama Hat Çekimi
– Tadilat ve Dekor Aydınlatmalar
– Tüm İnşaat Elektrik İşleri

10 yıllık tecrübesi ve garantili hizmetleri ile her zaman %100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız, Fatih ve diğer tüm ilçelerde elektrikçi ustası arayanların ilk adresidir. Ev ve işyerlerinde yaşanan tüm elektrik sorunlarına profesyonel çözümler sunarak bakım, onarım, kurulum ve montaj hizmetlerini en kaliteli ve en güvenilir şekilde vermektedir. Bir telefon uzaklığındaki firmamızı her zaman arayabilir, her çeşit elektrik işi için işinin ehli elektrikçi ustalarımızdan en iyi hizmeti alabilirsiniz.